Godziny otwarcia
8:00 - 16:00
woda

nic nas nie zatrzyma,
ziemia, woda czy powietrze

ziemia

ziemia, woda czy powietrze,
nic nas nie zatrzyma

Previous Next

Naszym celem jest kompleksowa obsługa ładunków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji odpraw celnych i spedycji towarów. Współpraca z wieloma partnerami w kraju jak i za granicą, pozwala zaoferować transport ładunków do/z dowolnego miejsca na ziemi. Jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie, a fachowe doradztwo pozwala podpowiedzieć Klientowi najlepsze rozwiązanie.

Doświadczona kadra pracowników, solidne zaplecze oraz sprawdzeni i rzetelni przewoźnicy gwarantują spokojny sen. Proponujemy usługę reprezentowania Państwa interesów na terenie portów morskich w Gdyni/Gdańsku a także w Pruszkowie i Łodzi.

2648
Dostarczonych przesyłek
19
Lat doświadczenia
1526
Zadowolonych klientów
10834
Przetransportowanych ton

Import

Import

Kompleksowa dostawa towaru. Począwszy od odbioru ładunku z miejsca załadunku, poprzez organizację transportu, odprawę celną i dostawę pod wskazany adres. Zajmujemy się obsługą przesyłek pełnokontenerowych oraz drobnicowych.
Jeśli przesyłka jest już w drodze, dopełnimy w Państwa imieniu wszelkich formalności po stronie polskiej. Zapraszamy do współpracy na każdym etapie importu towaru.

Więcej

Eksport

Eksport

Poszukujecie Państwo partnera w organizacji wysyłki towarów za granicę? Pomożemy w doborze najkorzystniejszych warunków dostaw, które pozwolą Państwu bezpiecznie dostarczyć towar do Klienta. Zorganizujemy odbiór, załadunek oraz wysyłkę we wskazane miejsce. Dopełnimy niezbędnych formalności związanych z odprawą celną ładunków wywożonych poza obszar celny UE.

Więcej

Mienie przesiedlenia

Mienie przesiedlenia

Specjalizujemy się w organizacji odpraw celnych dla osób powracających z pobytów zagranicznych. Służymy fachową pomocą osobom, które zamierzają przeprowadzić się do Polski spoza obszaru Unii Europejskiej. Podpowiemy jakie dokumenty należy skompletować, aby odprawa celna przebiegła sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie. Doradzimy jak prawidłowo wypełnić listę mienia przesiedlenia i na Państwa życzenie, dostarczymy towar pod wskazany adres.
Skontaktuj się z nami przed wysyłką towaru, a zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze!

Więcej