Godziny otwarcia
8:00 - 16:00
woda

nic nas nie zatrzyma,
ziemia, woda czy powietrze

ziemia

ziemia, woda czy powietrze,
nic nas nie zatrzyma

Previous Next

z poradnika

poradnik 1

01.Chcesz wysłać towar,
ale nie wiesz jak?

Czytaj więcej

poradnik 2

02.

Chcesz sprowadzić towar,
ale nie wiesz jak?

Czytaj więcej

poradnik 3

03.

Dlaczego warto sprowadzać
na warunkach FOB?

Czytaj więcej

 

Ceny transportu morskiego spadają

 

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że ceny za fracht morski są najniższe od kilku miesięcy!! Szczególnie jeśli chodzi o transport kontenerów z Dalekiego Wschodu.

Możemy zaoferować naprawdę atrakcyjne stawki zarówno na kontenery 20’ jak i 40 – stopowe. Przypominamy, że informacje, które niezbędne są nam do przesłania oferty to:

- wielkość kontenera,

- nazwa portu, z którego mamy odebrać towar,

- nazwa towaru,

- waga brutto, ilość oraz rodzaj opakowań.

Zapraszamy do wysyłania zapytań!

 

 

 

 

 

 

 

2648
Dostarczonych przesyłek
19
Lat doświadczenia
1526
Zadowolonych klientów
10834
Przetransportowanych ton

Import

Import

Kompleksowa dostawa towaru. Począwszy od odbioru ładunku z miejsca załadunku, poprzez organizację transportu, odprawę celną i dostawę pod wskazany adres. Zajmujemy się obsługą przesyłek pełnokontenerowych oraz drobnicowych.
Jeśli przesyłka jest już w drodze, dopełnimy w Państwa imieniu wszelkich formalności po stronie polskiej. Zapraszamy do współpracy na każdym etapie importu towaru.

Więcej

Eksport

Eksport

Poszukujecie Państwo partnera w organizacji wysyłki towarów za granicę? Pomożemy w doborze najkorzystniejszych warunków dostaw, które pozwolą Państwu bezpiecznie dostarczyć towar do Klienta. Zorganizujemy odbiór, załadunek oraz wysyłkę we wskazane miejsce. Dopełnimy niezbędnych formalności związanych z odprawą celną ładunków wywożonych poza obszar celny UE.

Więcej

Mienie przesiedlenia

Mienie przesiedlenia

Specjalizujemy się w organizacji odpraw celnych dla osób powracających z pobytów zagranicznych. Służymy fachową pomocą osobom, które zamierzają przeprowadzić się do Polski spoza obszaru Unii Europejskiej. Podpowiemy jakie dokumenty należy skompletować, aby odprawa celna przebiegła sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie. Doradzimy jak prawidłowo wypełnić listę mienia przesiedlenia i na Państwa życzenie, dostarczymy towar pod wskazany adres.
Skontaktuj się z nami przed wysyłką towaru, a zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze!

Więcej